Kalite

Bkc Zincirleri, yüksek mukavemetli karbon çelik, çinko krom kaplama veya paslanmaz çeliklerden  üretilir. Üretimlerimizde çalışma koşullarına bağlı olarak yüksek kaliteli, çok farklı alaşımlı çelikler kullanılır. Müşterilerimizin hangi alanda ve koşulda kullanım yapacağı görüşülerek doğru malzeme seçimi bu doğrultuda yapılır.

Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretebilmek için üretim tekniklerimizi bu yönde geliştiririz.

Günümüz şartlarında en güvenilir ve birinci kalite hammaddeleri güvenilir çözüm ortaklarımızdan tedarik edip, üretime birinci kalite hammaddeler ile başlamak bizim için çok önemlidir.  Bu nedenle hammadde tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımız hassas biçimde, ürünlerinin kalitesi sertifikalandırılarak kanıtlanmış olanlar arasından seçilmişlerdir.

Bkc zincirleri ANSI, BS, DIN ve TSE standartlarına uygun olarak imal edilir. Zincirlerin çekme ve kopma değerleri bu standartları karşılar. 

Çekme ve kopma testleri TSE tarafından yapılıp onaylandıktan sonra siz değerleri müşterilerimiz ile paylaşarak üretimimize kaldığımız yerden tüm şeffaflığıyla devam ederiz.

 

Kalite
warning
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error
Güvenlik testi başarısız.
warning
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.
error
Bir Hata Oluştu!
success