Üretim Aşamaları

BKC Zincirleri müşterilere teslim edilmeden ve kullanım alanlarında yerini almadan önce belirli üretim aşamalarından geçmektedir. 

Zincir imalatımıza başlamadan önce müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını net bir şekilde tespit ederek, uygun çözümlerimizi kendilerine sunduktan sonra müşterimizin ihtiyaçlarını mümkün olan en verimli şekilde karşılamaya odaklanarak üretim planlamamızı yaparız. 

İhtiyacımız olan malzemeleri ve miktarlarını belirledikten sonra güvendiğimiz hammadde tedarikçilerimizden kalitesinden ve orijinalliğinden emin olduğumuz malzemeleri en hızlı şekilde tedarik ederiz. Malzeme tedariklerimiz tamamlandıktan sonra bakım ve kontrolleri düzenli olarak yapılan ekipmanlarımız çalışma arkadaşlarımız tarafından hazırlanır ve kapasitemize uygun olan üretim programı oluşturularak üretim hazırlıklarımız tamamlanır. 

Zincirin montajda kullanılacak tüm parçaları kesim ve biçimlendirme işlemlerinden sonra kullanım alanına göre gerekli görülür ise sertleştirilmek üzere ısıl işlem veya indüksiyon gibi aşamalardan geçer.

Tüm aşamalar alanında uzman ekibimiz tarafından sık sık kontrol edilir ve üretimi yavaşlatan veya durmasına sebep olan herhangi bir olağanüstü durum hızlıca tespit edilerek sorunlar iyileştirilir, üretim süreci sorunsuz işlemeye devam eder. 

Ürünler montajdan sonra tüm kontrolleri ve paketleme işlemleri yapılarak müşteriye gönderilmeye hazır hale gelir.

 

Üretim Aşamaları
warning
Güvenlik testini gerçekleştiriniz.
error
Güvenlik testi başarısız.
warning
Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.
success
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçeceklerdir.
error
Bir Hata Oluştu!
success